­

Upozorňujeme na povinnost používání ochranných pomůcek na obličeji (rouška, šátek apod), dodržovat odstup 2m a na použití dezinfekce na ruce (k dispozici v čekárně OP). 

Jsme připraveni vám pomoci ve vašich složitých životních situacích i v této složité době. Prosíme vás o ohleduplnost a pokud máte respirační potíže, prosím, nechoďte k nám na osobní konzultaci, ale popiště nám svůj problém na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nám zavolejte na tel. číslo 775 475 796. Vzájemně se tak ochráníme a naše poradna nebude muset svoji činnost omezovat.

Děkujeme za pochopení a přejeme vše dobré

 

 

 

Od 18. 5. 2020 fungujeme v běžném režimu, tzn. v pondělí a ve středu máme otevřeno pro veřejnost bez objednání a v úterý a ve čtvrtek pouze pro objednané, v pátek máme zavřeno.

Podmínky pro uskutečnění osobní konzultace -

- mít přes nos a ústa roušku (popř. šátek, šálu apod.)

- podepsat Čestné prohlášení, že klient nemá příznaky COVID-19, že se klient nesetkal v posledních 14 dnech s nemocným COVID-19

- vydezinfikovat si ruce Anti-covidem (Anti-covid umístěn v čekárně OP)

Jsme připraveni Vám poradit ve Vašich nesnázích. Jsme tu pro Vás, kteří jste se ocitli v těžkých životních situacích.

Od 4.5.2020 začneme opět poskytovat osobní konzultace. Osobní konzultace budou poskytovány ve standardní provozní době, avšak budou pouze na objednání (tzn. i v pondělí a ve středu). Chceme tím vyloučit potkávání klientů. Klienti musí mít roušku, nesmí mít příznaky onemocnění COVID-19 a v čekárně OP si musí vydezinfikovat ruce (dezinfekce bude v čekárně k dispozici). Při nesplnění těchto podmínek bude klient ODMÍTNUT a osobní konzultace mu nebude poskytnuta.

Na osobní konzultace se můžete objednávat na telefonní čísle 775 475 796 nebo přes e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

V souvislosti s epidemií COVID_19 s účinností od 17.3.2020 do odvolání omezujeme poskytování sociálních služeb, a to: služby budeme poskytovat telefonicky na telefonním čísle 775 475 796 a nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba zůstává stejná!

Děkujeme za pochopení

 

©AGAPÉ, o. s. 2001-2019. Všechna práva vyhrazena.

­